Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Halihazırda Şirketler, Girişimciler, STK ve Kamu Kurumlarına Avrupa Birliği Projeleri hazırlamada danışmanlık yapan firmamızın bu kurum ve kuruluşları faydalandırdığı fonlar; KOSGEB – TKDK-TÜBİTAK ve spesifik olarak belli dönemlerde sadece belli konularla ilgili açılan AB hibe çağrılarıdır.

Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Büyükelçilik fonlarından kar amacı güden yatırımlara da izin veren projeler üretmeyi hedefleyen firmamız, bu konuda üzerine düşen vazifeleri üstlenebileceği ön çalışma ve hazırlıkları yapmaya devam etmektedir.

Kurumların ve Şirketlerin AB standartlarını yakalamalarını ve bu kapsamda izlemeleri gereken yol ve yöntemleri; yurtdışı ortak kurum ve kuruluşların da destekleri ile sağlamayı hedefleyen firmamız bu bağlamda ulusal ve uluslararası bağlantılarını talep eden müşterileri ile paylaşmaktadır.

Uzun vadeli hedefleri arasına koyduğu Avrupa Birliği’ndeki gelişmeleri takip eden Yerel Yönetimler, STK’lar ve İşletmelerin sayısının artırılması için ekibini geliştiren PROTİME DANIŞMANLIK, Proje bazlı düşünmeyi öğreterek müşterilerinin proje fikri üretmesinin önündeki engeli kaldırmayı da amaçlamaktadır.

Türkiye’nin AB Üyeliği sürecinde ihtiyacı olan kalkınma hedeflerine paralel danışmanlık hizmetlerine kaliteden ödün vermeden devam eden firmamız Devletin kalkındırmayı hedeflediği kesimi amacına uygun şekilde kaliteli projelerle desteklemeyi sürdürecektir. Daha gelişmiş ve kalkınmış bir Türkiye için toplumun her kesimi ile çalışmaya hazırız.

PROTİME DANIŞMANLIK doğru personeli ve yılların vermiş olduğu deneyimi ile Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeleri sektördeki tüm gelişim ve ilerlemelerden haberdar eden bir websitesi dir. www.protimeas.com, KOBİ’lere kolaylık ve avantaj sağlayan kurum ve kuruluşların sunmuş olduğu imkânları gündeme getirerek KOBİ firmalarının sektördeki yenilik ve gelişmelerden kısa sürede haberdar olmasını sağlar. www.protimeas.com u izleyip takip eden firmalar edinmiş olduğu bilgiler sayesinde kararlarını daha doğru ve gerçekçi yönde verirler

Yatırımlarınız ve işiniz için desteğe mi ihtiyacınız var? Bizi Arayın

MİSYONUMUZ

Özel sektördeki yerli ve yabancı firmalarımızın, kamu tarafından sağlanan teşvikler, hibeler, muafiyetler, destekler, izinler vb. konularda yeterli, sağlıklı ve sürekli bir bilgi birikimine sahip olmadığından çeşitli kayıplar ve sorunlarla karşılaştıkları gözlemlenmiş ve AB ProTime danışmanlık olarak öncelikle ve özellikle bu eksikliğin giderilmesi için firmalarımızın teşvik, yatırım, ithalat, ihracat, hibe konularında bilgilendirilmesi ve buna uygun hizmet sunulması hedeflenmiştir.

VİZYONUMUZ

Halihazırda Şirketler, Girişimciler, STK ve Kamu Kurumlarına Avrupa Birliği Projeleri hazırlamada danışmanlık yapan firmamızın bu kurum ve kuruluşları faydalandırdığı fonlar; AB Gençlik Programları, AB Hayat Boyu Öğrenme Programı, Tarımsal Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve spesifik olarak belli dönemlerde sadece belli konularla ilgili açılan AB hibe çağrılarıdır. Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Büyükelçilik fonlarından kar amacı güden yatırımlara da izin veren projeler üretmeyi hedefleyen firmamız, bu konuda üzerine düşen vazifeleri üstlenebileceği ön çalışma ve hazırlıkları yapmaya devam etmektedir.

HEDEFLERİMİZ

Kurumların ve Şirketlerin AB standartlarını yakalamalarını ve bu kapsamda izlemeleri gereken yol ve yöntemleri yurtdışı ortak kurum ve kuruluşların da destekleri ile sağlamayı hedefliyoruz

00

Tamamlanan Proje

00%

Proje Kabul Oranı

00+

Devam Eden Proje

00+

Kurumsal Danışmanlık